YHTEYS

Pohjanmaan Turvatekniikka OY

Pohjankyröntie 135C
61500 ISOKYRÖ
myynti@turvatekniikka.com
info@turvatekniikka.com

 

 
 

 

 

Myynti:                                  020 795 9200
Huolto/Päivystys 24H:   020 795 9209

Petri Lepistö

Toimitusjohtaja

Puh:        +35840 0934649
petri.lepisto[@]turvatekniikka.com

 

Maarit Hulkko

Sihteeri

ZILAR Ohjelmistotuki ja laskutus
Puh:        020 795 9205
maarit.hulkko@turvatekniikka.com

 

Matti Ritola

Projektipäällikkö

Myynti ja projektijohtaminen
Puh:        020 795 9201
matti.ritola@turvatekniikka.com

 

 

Samuli Latomäki

Projektipäällikkö
Myynti ja projektijohtaminen
Puh:       020 795 9203
samuli.latomaki[@]turvatekniikka.com

 

 

Toni Kärki  

Järjestelmäasentaja
Videovalvonta-, Rikosilmoitin- ja Kulunvalvontajärjestelmät
Puh: 020 795 9204
toni.karki@turvatekniikka.com

 

Juha Kiviniemi

Järjestelmäasentaja / Huolto
Videovalvonta-, Rikosilmoitin- ja Kulunvalvontajärjestelmät
Puh: 020 795 9208
juha.kiviniemi@turvatekniikka.com

 

Joni Elo

Järjestelmäasentaja

Videovalvonta-, Rikosilmoitin- ja Kulunvalvontajärjestelmät
Puh: 020 795 9207
joni.elo@turvatekniikka.com


Teemu Suvanto

Järjestelmäasentaja
Videovalvonta-, Rikosilmoitin- ja Kulunvalvontajärjestelmät
Puh: 020 795 9202
teemu.suvanto@turvatekniikka.com

 

Jouni Keskimäki

Järjestelmäasiantuntija / Ohjelmointi
ZILAR Ohjelmistot
Puh: 020 795 9206
jouni.keskimaki@turvatekniikka.com


For foreign contact
Video surveillance solutions, DVR/NVR/Hybrid
Mobile:    +358400499956
E-mail: info@turvatekniikka.com